Svet-Stranek.cz
Kaira Sabah

Aktuality:břišní tanečnice

Aktuality


POZOR ZMĚNA - ve středu 30.10. tančíme výjimečně v novém sále K-klubu v ulici Smiřických.


Přijďte si zatančit od 10. 4 do 5. 6. do jičínského Káčka! Poslední kurz před prázdninami! Celkem 7 lekcí, přihlášení pouze na celý kurz. Ve svátky 1. a 8. 5. se netančí.

Nový kurz tance pro ženy v Jičíně začíná ve středu 16. ledna v 17.40 v malém sále K-klubu na náměstí. Srdečně zvu mírně pokročilé  a začátečnice!


Ve středu 3. 10. 2018 v 17.45 začínáme nový kurz v Jičíně, v Káčku na náměstí. Lekce jsou vhodné pro začátečnice i mírně pokročilé. Břišní tanec kombinujeme a prokládáme ostatními styly (latina, španělsko,..) a také v menší míře se zdravotním, uvolňovacím a posilovacím cvičením. Cena a možnost nákupu zvýhodněných permanentek bude stanovena dle počtu přihlášených a v žádném případě nepřesáhne částku 100,- za lekci.

SRDEČNĚ ZVU VŠECHNY ŽENY, KTERÉ CHTĚJÍ UDĚLAT NĚCO PRO SVÉ ZDRAVÍ, KRÁSU A DOBRÝ POCIT!!!

10. 1. 2018 v 17.45 začíná v jičínském K-klubu na náměstí nový kurz pro začátečnice a mírně pokročilé. Tato lekce je koncipována jako ukázková a skupinka nově příchozích návštěvnic v počtu 2 - 4 platí vstup pouze za jednu!!!

Udělejme dnes něco, za co nám naše já v budoucnosti poděkuje! 

Zveme srdečně všechny maminky a tatínky, babičky a dědečky, tety a strýčky, kamarádky a kamarády!!! Přijďte se na nás mrknout! Sice tančíme pro radost, ale rády bychom tu radost poslaly dál!!! Můžete se těšit na klasický raks sharki, půvabný tanec se šátečky v podání nejmenších holčiček, tanec se závoji ve strhujícím tempu a na mnoho dalšího v havajském, latinském i řeckém stylu. Doprovázet nás bude pomyslně tentokrát i božský Kája či charismatický Julio Iglesias. Těšíme se na Vaši účast a podporu!

Každou středu v době 17.45 - 18.50 probíhá v Jičíně v novém sále K-klubu v ulici Smiřických 1 TANEC PRO ŽENY. Jedná se o taneční mix složený z prvků břišního tance, latiny, španělska a dalších. Důraz je kladen hlavně na zdravotní aspekt, proto je propojen se zdravotním cvičením. Střídáme pomalé a svižné tempo, takže na své si přijdou všechny ženy, včetně těch, které by rády zformovaly svoji postavu do letních dní.

POZOR, ZAČÁTEK KURZU BŘIŠNÍHO TANCE VE VRCHLABÍ JE PŘESUNUT AŽ NA 26. 1. 2017, z důvodu nepříznivých dopravních podmínek. Těším se moc na všechny a určitě si to užijeme i když se zpožděním!!! :-)

Přijměte pozvání na nový kurz pro začátečnice a mírně pokročilé v Jičíně, který bude probíhat každou středu od 14. 9. 2016!Těším se na Psí festival v Jičíně
v neděli 8. 5. 2016!!!
Můžete se těšit na PŘEDVÁNOČNÍ PÁRTY!!!

Již ve středu 9. 12. 2016 od 18 hodin v Hospodě U Jindry v Železnici.

- čeká nás krásné prostředí velkého sálu, řada vystoupení břišních tanečnic - ať již z kurzu či taneční skupiny a spousta hezkých písniček na volný tanec i zábavu.

Dámy, přijďte se aspoň na chvíli pobavit a oddechnout si od příprav na vánoce! Načerpáme tancem novou energii a práce nám půjde sama od ruky.

Ve Vrchlabí začínáme po prázdninách již 24. 9. 2015!!! Opět platí sleva na první lekci 1+1, že dvojice platí jenom jeden vstup. Přijďte si zatančit a načerpat novou energii!

Milé dámy z Jičína a okolí!
Přijďte si zatančit, uvolnit se a načerpat energii každé úterý do K-klubu Jičín na Valdštejnově náměstí! Moc se na Vás těším a věřím, že Vám bude vyhovovat i nově úterý. A na první lekci 29. 9. opět platí akce 1+1 zdarma. Tudíž přijdete-li i s kamarádkou, platíte vstup pouze jednou.


Otevíráme nový kurz pro začátečnice v Jičíně!
Tančit budeme v krásném zrcadlovém sále ve sportovním areálu.
První lekce proběhne již 25. března 2015 v 18 hodin a pokud s sebou vezmete kamarádku, máte vstup zdarma. Tudíž dvojice platí vstup jen jeden. Srdečně zvány jsou všechny ženy, které se chtějí zdravě hýbat i zapracovat na své postavě. Léto už se nám blíží!
Pro ty, které si na první lekci zakoupí permanentku na zbylých 9 hodin, je připravený dárek!


Nově otevřené kurzy pro začátečnice:

ZŠ Komenského Hořice - od 16. 1. 2015
/každý pátek 19.30 - 20.30/

Dámy, využijte slevu na 1. lekci v Hořicích 16. 1. 2015! Přijďte ve dvojici a zaplaťte jenom za jednu!


návštěvníků stránky
celkem51 103
tento týden197
dnes35